Радио Милева
еротски џокеј

Вака добро јава само Јована: Сопругата на српскиот фудбалер „гола во седло“ (ФОТО)

Вака добро јава само Јована: Сопругата на српскиот фудбалер „гола во седло“ (ФОТО)

Сопругата на поранешниот српски фудбалски репрезентативец Филип Ѓорѓевиќ, Јована буквално постојано го полудува машкиот род со своите разголени и провокативни фотографии кои речиси секојдневно ги споделува на социјалните мрежи.

Иако таа сигурно е на врвот на листата на најубави жени на српските спортисти, овој пат покажа дека не само што е згодна и ултрасекси мачка, туку и уште подобра јавачка.

Во црн едноделен костим за капење кој ги потенцира нејзините бујни облини, расната Јована во различни пози покажа дека повеќе од добро се снаоѓа „гола во седло“.

И додека костимот за капење едвај ги сокрива најинтимните делови од нејзиното тело, црнокосата убавица повеќе од смело ја споделува својата страст за јавање, околу себе ширејќи таков еротски набој што тешко може да се опише…

Освен ако не се почувствува, иако е повеќе од јасно, дека вака добро јава само Јована.

Фото: Инстаграм принтскрин/callmelolita

Останати вести од Радио Милева