Радио Милева
жешко издание

Ужива на плажа во танга бикини – Кија Коцкар се опушти на зајдисонце (фото)

Ужива на плажа во танга бикини – Кија Коцкар се опушти на зајдисонце  (фото)

Поранешната реалити учесничка и победничка на првата сезона на „Задруга“,  пејачката Кристина Кија Коцкар ужива на плажа во топлите летни денови.

Таа сега објави неколку фотографии на својот Инстаграм профил, а нејзините следбеници и пратија лавина коментари.

Познато е дека таа не го крие своето извежбано тело и одличните атрибути, а со задоволство е фотографирана во провокативните изданија.

Таа реши со своите следбеници да сподели како ужива во сончањето, покажувајќи го задникот во танга бикини

Фото:принтскрин/Инстаграм/Кија Коцкар

Останати вести од Радио Милева