Радио Милева
Жешко издание

Ужива на Ибица: Еве како изгледа Марина Вишковиќ кога ќе се соблече во костим за капење (фото)

Ужива на Ибица: Еве како изгледа Марина Вишковиќ кога ќе се соблече во костим за капење (фото)

Марина Вишковиќ откако објави две песни кои ја воодушевија публиката на првото слушање, замина на заслужен одмор!

Имено, Вишковиќ со другарките заминала на познатиот шпански остров Ибица каде престојува неколку дена. Со неа на Ибица отишол и познатиот естраден фризер Стеван Радивојевиќ, кој е добар пријател на Марина.

Марина добила многу комплименти за својот изглед од разни мажи на Ибица, а како да не кога ја доведе својата линија до совршенство.

Покрај тоа што природата ја фаворизира, Марина ја одржува фигурата и со секојдневните тренинзи, а познато е дека со години се занимава со кик-бокс.

Марина неодамна во интервју за Курир.рс истакна дека сите приказни за нејзините емотивни партнери се невистинити и дека нема потреба да го претставува своето момче пред јавноста.

– Ништо од тоа не е точно, па не може ни да ме погоди. Јас сум многу строга затоа што мислам дека интимноста е моја работа и не ми треба публиката да се навикнува на овие работи, бидејќи, прво, некултурно ми е да се експонирам со партнерот, тоа не е составен дел од мојот работа – изјавила Марина.

Фото:Принтскрин/marina_viskovic_official/Приватна Архива

Останати вести од Радио Милева