Радио Милева
заедничка фотографија

Уживаат во љубовта: Вака изгледа сопругот на Хелена, ќерката на Топалко (фото) 

Уживаат во љубовта: Вака изгледа сопругот на Хелена, ќерката на Топалко (фото) 

Ќерката на фолк пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена Топаловиќ неодамна се породи и роди ќерка која таа и нејзиниот сопруг Драган Алексиќ ја крстија Доминика.

Хелена често се фалеше со луксузот во кој ужива на социјалните мрежи, но својот избраник никогаш не го покажа на јавноста, туку неговото лице го криеше со налепници на нејзините слики.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Aleksić (@helena_topalovic)

;

Имено, сега Хелена објави заедничка слика со сопругот додека страсно се бакнуваат, а сликата најверојатно е направена откако Хелена се породила пред неколку месеци, а на посета идошол нејзиниот сопруг.

Додека таа седела тој ја прегрнал и се бакнувале, а бурмата на раката која не ја симнува веднаш ги привлекла сите погледи.

Да потсетиме, Хелена Топаловиќ, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалка и нејзиниот сопруг Драган Алексиќ тајно кажаа „Да“ во септември 2021 година и неодамна станаа родители на девојче.

Фото: Принтскрин/Instagram/helena_topalovic

Останати вести од Радио Милева