Радио Милева
на повидок нова романса

Уживаат во Лас Вегас фатени за раце: Милица Дабовиќ го завела кумот на Дарко Лазиќ?! (фото)

Уживаат во Лас Вегас фатени за раце: Милица Дабовиќ го завела кумот на Дарко Лазиќ?!  (фото)

Милица Дабовиќ е во ценатрот на вниманието откако во јавноста откри дека отворила профил на „Онли Фанс“  и оттогаш тврди дека машкиот дел од популацијата неизмерно ја поддржува и дека секогаш подобро се снаоѓала во друштво на мажите. Меѓутоа, кога се во прашање љубовните врски, таква среќа нема. Нејзиниот последен емотивен партнер беше Вања Ќориќ, а на многумина им е нејасно што се случило меѓу нив, со оглед на тоа што Дабовиќ сега се огласи од Лас Вегас, додека таа се држи за рака на непознат маж кој се покажа дека е кум на Дарко Лазиќ.

Милица објави фотографија на која ја држи раката на Милан со емотикон за срце, а јасно беше дека на повидок е нова романса. Иако Дабовиќ не го фотографирала Цветиновиќ, таа го означила, па јасно било дека патуваат заедно. Да потсетиме, Милан Цветиновиќ е кумот на Ана Севиќ и Дарко Лазиќ, а кога фолкерот во 2018 година доживеа голема сообраќајна несреќа кај Печинац, тој цело време беше пред болница.

Фото: Принтскрин/Инстгарам/КН.Николиќ/А.Паунковиќ

Останати вести од Радио Милева