Радио Милева
На старата позиција

Ултра секси стајлинг за почеток на новата сезона: Лила во жешко издание за снимањето на „Се’ или нешто“ (фото)

Ултра секси стајлинг за почеток на новата сезона: Лила во жешко издание за снимањето на „Се’ или нешто“ (фото)

Лила Филиповска дека знае да ужива, знае, без разлика кое годишното време е.

Водителката на „Се или нешто“ летото го помина уживајќи на разни летни дестинации, а своите следбеници често ги честеше со фотографии на кои позира во бикини покрај море, базен….

Меѓутоа, на летните одмори им дојде крај, па Лила се врати во студио и на снимањата на новата единаесета сезона на најгледаното гејм шоу „Се или нешто“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Следбениците на Инстаграм веќе почнаа да ја прашуваат кога ќе започне новата сезона, но засега не е откриен точниот датум, освен тоа дека снимањата веќе се почнати, а Лила како и натпреварувачите е на својата позиција.

Познато е дека во еден ден се снимаат неколку епизоди, а соцтоа Лила менива и неколку стајлинзи.

Деколтираните фустани и прилегаа совршено, а посебно се издбои еднставниот но ултра секси сајлинг сочинет оод црно макси сако, комбинирано со високи црвени чизми за максимален ефект.

За ваквото издание доби доста пофалби, а таа во описот на објавата напиша:

-Никој не е Tи и тоа е твојата супер моќ, гласи девизата на Лила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Дека ќе ја гледаме ште во многу вакви впечатливи изданија е повеќе од јасно, а дали некој ќе се израдува и по толку години ќе биде првиот што ќе го освои милионот во новата сезона останува да видиме.

фото:Инстаграм/Лила Филиповска

Останати вести од Радио Милева