Радио Милева
која е поубава?

Уште во првата емисија падна кавга во новото ријалити „Бар“: „Нејзе кога ќе ја е*еш, треба и ци*ките да и ги врзеш“! (ВИДЕО)

Уште во првата емисија падна кавга во новото ријалити „Бар“: „Нејзе кога ќе ја е*еш, треба и ци*ките да и ги врзеш“! (ВИДЕО)

Новото риалити шоу на телевизија Курир почна вчеравечер, а натпреварувачите веднаш направија хаос на самиот влез.
Ивана Враниќ Рудиќ, моторџика и ММА борец веднаш и се нафрли на Кристина Станковиќ.

Ивана на самиот почеток изјави дека не и се допаѓа Кристина, па го коментираше нејзиниот физички изглед.

„Оваа со оние ци*ки што и висат… До папокот. Кога ке ја еб*ш, треба и да ги врзеш со нешто. Јас сум нескротлива вештерка“  – им порачала на другите домашни.

Жестока кавга настанала кога еден дел од шанкерите се договарале околу шанкот каде што ќе работи, што на Ивана не и се допаднало, па се свртела кон Кристина.
„Не можеш ти да ми кажеш што ќе правам“, извикала таа.

Кристина изјавила дека нема проблем да работи за други, но очекува и тие други да се откажат.

„Што замислуваат другите дека некои ќе им работат, па ќе им работат, а ќе отпаднат?“ – вели Кристина и додаде:

„Таа има тешко пореметување. Сака да биде постојано во центарот на вниманието“.

„Јас сум доминантна, жените не ме сакаат, но имам убавина, убава сум, поубава сум од тебе. Тебе ти висат ци*ките до папокот“ – и зададе низок Ивана на Кристина,  а оваа и врати дека би убила за такви ци*ки.

Останати вести од Радио Милева