Радио Милева
елегантна провокација

Уште една српска актерка позираше соблечена: Ива Штрљиќ гола во фотелја со раскопчан пењоар го понуди телото на дар (ФОТО)

Уште една српска актерка позираше соблечена: Ива Штрљиќ гола во фотелја со раскопчан пењоар го понуди телото на дар (ФОТО)

Популарната актерка Ива Штрљиќ, како и многу јавни личности во последните денови, реши да позира  без облека.

Сепак, Ива го стори тоа на поинаков начин, па ја соблече долната  облека од себе, наметна само широко раскопчан пењоар, па без проблеми го понуди голото тело на дар одземајќи им го на мажите здивот додека позираше пред фотообјективот.

Имено, актерката легна на фотелјата, а како што се ширеше нејзината наметка, убаво се виде дека не носи долна облека, туку Ива е пиштол гола.

Долгоногата расна убавица  изгледаше истовремено и многу елегантно и максимално провокативно, а огромно внимание привлекоа и разголените гради на актерката, за кои многумина коментираа чудејќи се како и без градник можат да стојат толку исправени.

Останати вести од Радио Милева