Радио Милева

Уште една позната тазе мајка има проблеми со сопругот – таа буквално го исфрли од дома!

Уште една позната тазе мајка има проблеми со сопругот – таа буквално го исфрли од дома!

Кошаркарот Тристан Томпсон ја изневери својата девојка, Клои Кардашијан и тоа неколку дена откако му  роди ќерка.

Тристан,  наводно ја изневерил со три девојки, иако пријателите на Клои велат дека таа сака да се помири со него поради бебето.

Магазинот „Пипл“ пишува дека светски познатата ријалити ѕвезда го исфрлила од домот каде што живееја заедно.

Така да, освен во Србија и Холивуд се соочува со слични семејни инциденти меѓу познатите.

Останати вести од Радио Милева