Радио Милева
на нова дестинација во стариот костим

Уна е пожешка и од Дубаи: Се соблече ќерката на Здравко Чолиќ (ФОТО)

Уна е пожешка и од Дубаи: Се соблече ќерката на Здравко Чолиќ (ФОТО)

Ќерката на Здравко Чолиќ, Уна се сонча на луксузна дестинација и секојдневно покажува како го поминува времето во Дубаи.


Имено, Уна е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а своите следбеници сега ги воодушеви со фотографија во костим за капење.

Таа за оваа пригода избра едноделен, црн костим за капење, а во преден план беше нејзината бујна предница.

Сепак она што е забележливо, е дека ќерката на Чолиќ „на сите тие пари“, се’ уште го носи истиот едноделен црн костим за капење,  со кој  лани летуваше и на Миконос во Грција, а и претходно на Хрвстското приморје.


Познато е дека во Дубаи се’ „пука“ од луксуз, а се чини дека Уна максимално ужива во сите благодети на овој раскошно богат град во Емиратите.

 

Фото: Инстаграм принтскрин/unacolic

Останати вести од Радио Милева