Љубов и Секс

Украсно и секси: Маскирајте ја градата во Рудолф (ВИДЕО)

Украсно и секси: Маскирајте ја градата во Рудолф (ВИДЕО)

Новогодишните и божиќни празници полека пристигнуваат па и оваа година многумина ги пречекуваат во свој стил.

Сепак, на Интернет се појави еден доста необичен, да речеме моден тренд. Жените си ги украсуваат градите.

Доколку не ви се допаѓаат класичните божиќни и новогодишни џемпери како што ги носеше г. Дарси во филмот “Дневникот на Бриџит Џонс”, овие идеи можете да ги реализирате.

Станува збор за џемпер кој има процеп на едната града која можете да ја маскирате во Рудолф. Тоа и не е баш за покажување, но е тотален хит на Инстаграм.

Еве ви мало видеоупатство што ќе ви помогне доколку се решите на ваков чекор: