Радио Милева
секси смешки...

Учесниците во новото ријалити „Бар“ организираа модна ревија па се разголија: Голотија, згодни тела, секси долна облека и бујни облини (ВИДЕО)

Учесниците во новото ријалити „Бар“ организираа модна ревија па се разголија: Голотија, згодни тела, секси долна облека и бујни облини (ВИДЕО)

Натпреварувачите во новото реално шоу „Бар“ на Телевизија Курир решија малку да се забавуваат, па приредија домашна модна ревија!

Додека некои од нив решија да се појават елегантно облечени во фустан на ревијата, некои од нив се соблекоа по долна облека, а Давор ги изненади сите со својот аутфит.

Кристина го покажа бујното деколте, Маја прошета пред цимерите во црна долна облека и покажа дека има манекенско тело, а Давор настапи во едноделен танга женски костим за капење со леопард принт и ги насмеа сите до солзи!

Како изгледаше нивниот „кет вок“ низ станот, атмосферата на ревијата и воопшто целото расположение, од видеото во продолжение:

Останати вести од Радио Милева