Радио Милева

Учесничките во „Задруга“ го распослаа раскошот во танга бикини

Учесничките во „Задруга“ го распослаа раскошот во танга бикини

Задругарките едвај чекаа да дојде убавото  време за да добијат боја и да почнат да се соблекуваат.

Тие деновиве уживаа крај базенот, а денес сите се собраа на едно место, па покажаа чиста перверзија. Ти ги распослаа своите атрибути, некои задниците, а некои градите ги ставија во прв план.

Машкиот дел од гледачите имаа со што да плакнат очи.

фото: Принтскрин/Јутуб/Задруга

Останати вести од Радио Милева