Радио Милева
задна перспектива

Учесничката во „Задруга“ подобра и од Џеј Ло: Кога Андријана ќе го покаже газето, мажите ни за жива глава не го менуваат каналот! (ВИДЕО)

Учесничката во „Задруга“ подобра и од Џеј Ло: Кога Андријана ќе го покаже газето, мажите ни за жива глава не го менуваат каналот! (ВИДЕО)

Андриана неколку пати  во гардеробата покажа со што располага. За разлика од другите учеснички во реалното шоу „Задруга“, Андриана Радоњиќ  ретко може да се види во разголени изданија, па не е ни чудо што нејзиниот адник во танга гаќички привлече толкаво внимание.

Многу гледачи го споредуваа со оној на Џенифер Лопез, а во изминатите шест месеци Андријана неколку пати се соблекуваше  пред камерите …

… И секој пат кога нејзиниот извајан задник предизвикуваше многу коментари. А дали Радоњиќ има  подобро газе од Џеј Ло?  Погледнете ги уште еднаш видеата, па роценете сами.

 

 

Останати вести од Радио Милева