Радио Милева
„грмежи“ под фустан...

Учесничката во „Задруга 5“ исмена на столбот на срамот: Далила снимена како „испушта ветрови“ додека чекори? (ВИДЕО)

Учесничката во „Задруга 5“ исмена на столбот на срамот: Далила снимена како „испушта ветрови“ додека чекори? (ВИДЕО)

Далила Драгојевиќ со недели е во центарот на вниманието на јавноста поради аферата со Филип Цар и напуштањето на нејзиниот сопруг Дејан Драгоевиќ. И додека сите го следат натамошниот тек на настаните, многумина се сомневаат дека ќе дојде до развод меѓу сопружниците, додека други се сомневаат дека се’ е само игра и договор меѓу нив.

Сепак, многумина сега ја осудуваат Далила за нејзините постапки и ја споделуваат секоја несреќа, грешка или пропуст, па така е и овој пат.

Додека Далила слободно се шетала низ  дворот на Белата куќа, немала поим дека и видео и тонски ја снимаат. Имено, токму во моментот кога го „испуштила ветер“, народски кажано  гасови, била снимена од камерите и микрофоните, па на нејзина несреќа, малта невнимателност набрзо станала вирална.

Како тоа изгледаше погледнете во клипот подолу и проценете сами, дали Далила навистина испушта „грмежи под фустан“, дали пр*и додека чекори?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DOĐI MACO 🐈 (@rafarelo_rosero)

Фото: Инстаграм принтскрин/dalila_dragojevic_official/rafarelo_rosero

Останати вести од Радио Милева