Радио Милева
разголена порака

„Убиствената WWE убавица“ со стриптиз среде Лас Вегас порача: „Тука сум да ги земам работите во свои раце“! (ФОТО+ВИДЕО)

„Убиствената WWE убавица“ со стриптиз среде Лас Вегас порача: „Тука сум да ги земам работите во свои раце“! (ФОТО+ВИДЕО)

Девојката која привлекува големо внимание во јавноста во последните неколку месеци е  боксерката Валери Луреда. 23-годишната кубанско-американска убавица која жестоко удира, а уште пожестоко изгледа,  стана позната по добрите настапи во октагонот, но и по својот ултрасекси изглед и бујните атрибути кои максимално ги ползува за да добие дополнителен рејтинг и популарност, особено вон рингот.

Пред неколку дена атрактивната Валери го потпишала својот животен договор и стана членка на WWE федерацијата и кариерата ќе ја продолжи во американското борење. Луреда ја заврши својата ММА кариера по четири борби во кои забележа три победи и еден пораз.

Потпишувањето на договорот „убиствената убавица“ решила да прослави на свој начин. Разголена излезе во Лас Вегас и речиси направи уличен стриптиз повторно покажувајќи ги своите бујни облини, при тоа испраќајќи порака пред да дојде во WWE:

„Тука сум да ги земам работите во свои раце“! – порача расната кубано-американка, а онаа што прва ќе и падне в раце, нека му ја мисли. Или можеби оној, кого прв ќе го дофати… знаете веќе за што!

Останати вести од Радио Милева