Радио Милева

Убавица со сини очи: Озан од „Парампарче“ за првпат ја покажа девојката!

Убавица со сини очи: Озан од „Парампарче“ за првпат ја покажа девојката!

По завршувањето на снимањето на серијата „Парампарче“ младиот актер Бурак Тозкопаран стекна дополнителна популарност и армија обожаватели.

На Инстаграм моментално го следат повеќе од 650 илјади обожаватели ширум светот, но тој освен своите афинитети кон актерството и музиката, ретко открива што му се случува на приватно поле.

Периодов беше доста активен со објавувањето на видео снимки каде свири на тапани, а меѓу најновите објави реши да сподели фотографија на која е со својата сакана.

За убавицата со прекрасна насмевка и сини очи, доби коментар дека премногу си одговараат, па би можело да се појават заедно и на филм.

Вака изгледа вистинската сакана на шармантниот Озан.

Останати вести од Радио Милева