Радио Милева
бурна ноќ за убав ден

Убавата руска инфлуенсерка која на Кристијано Роналдо му подели „корпа“, со пиштол гола слика и провокативна порака: „Не спиев цела ноќ, ама затоа сум подготвена за убав ден“

Убавата руска инфлуенсерка која на Кристијано Роналдо му подели „корпа“, со пиштол гола слика и провокативна порака: „Не спиев цела ноќ, ама затоа сум подготвена за убав ден“

Сексапилната руска инфлуенсерка Лилија Лили Ермак отсекогаш го привлекувала вниманието на нејзините следбеници на социјалните мрежи, особено откако откри дека еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо  и се додворува на Инстаграм.

Јавноста гледаше  без здив во нејзините секси фотки особено откако Лили го одби Роналдо, а потоа бројот на следбеници растеше и само растеше… До душа најмногу поради голите фотографии и ултраминијатурните бикини или секси долна облека што редовно ги носи! Сега таа и нив ги соблече!

Руската убавица објави фотографија каде е „пиштол гола“ во постела, покрај која им порача на своите следбеници дека претходната вечер „воопшто не спиела“, но дека сега е подготвена за убав почеток на денот со појадок во кревет.

Па кој е подготвен да плати… нека повели! За вака скап појадок, секако!

Фото: Инстаграм принтскрин/lilyermak

Останати вести од Радио Милева