Радио Милева
божествена глетка

ТВ Пинк има толку атрактивни водителки и хостеси, што не знаеш која од која е посекси: Бојана Лазиќ буди еднаква возбуда и кога не е пред камерите на розовата телевизија (ВИДЕО)

ТВ Пинк има толку атрактивни водителки и хостеси, што не знаеш која од која е посекси: Бојана Лазиќ буди еднаква возбуда и кога не е пред камерите на розовата телевизија (ВИДЕО)

Цицлестата водителка на „ТВ Пинк“ Бојана Лазиќ со својата атрактивна, секси појава постојано ги возбудува гледачите на розовата телевизија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana B Lazic (@bojanalazic00)

Атрактивната рускоса  која ја води емисијата „Премиера – викенд специјал“ со својот раскошен телесен потенцијал константно мами воздишки, како пред камерите пред кои комуникацијата со гледачите и тоа како и лежи, така и кај своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено, оваа цицлста убавица својата бујна предница ја снимала  додека се вози во автомобил. Бојана онака „расцутена“ и насмеана весело ги потпевнува песните кои одат на радио и истовремено ги чести своите обожаватели со нејзиното предизвикувачко издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana B Lazic (@bojanalazic00)


За тој призор да биде особено впечатлив, придонесуваат бујните облини на популарната водителка, која потоа заводливо позирајќи за новата ТВ Пинк сезона опуштено се шетка, па ретко кој може да остане рамнодушен на таа божествена глетка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana B Lazic (@bojanalazic00)

Фото: Инстаграм/bojanalazic00

Останати вести од Радио Милева