Радио Милева
жешка акција на вода

Турскиот заводник и италијанската водителка ги обзема страста, па „се јавнаа“ на јахта: На сексапилната Дилета Леота, згодниот Џан Jаман и е тамам! (ФОТО)

Турскиот заводник и италијанската водителка ги обзема страста, па „се јавнаа“ на јахта: На сексапилната Дилета Леота, згодниот Џан Jаман и е тамам! (ФОТО)

Турскиот актер и миленик на жените, Џан Јаман и неговата девојка, италијанската водителката Дилета Леота беа „фатени“ заедно на одмор, штоне е и тешко зашто откако се запознаа, турскиот заводник не ги трга рацете од сексапилната русокоса.

Џан и Дилета беа фотографирани на нивната јахта во Бодрум, иако сакале да бидат сами и да уживаат, далеку од очите на јавноста, папрацо фотографите ја „уловија“ вљубената двојка и тоа во „жешко“ издание.

Актерот беше во гаќички за капење, а Дилета во бикини, што ја истакнуваат нејзината волшебна фигура, но и атрибутите по кои воздивнуваат многу мажи ширум светот.

Обајцата прво уживаа во романтичниот ручек, а потоа легнаа на посланот душек на јахтата… Малку се сончаа и разговараа, а потоа популарниот заводник не можеше да и одолее на својата поубава половина… Или таа нему?

Обземени од страста, Џан ја „повлече“ Дилета, па таа легна врз него. Се милуваа и  бакнуваа, а актерот не можеше да ги оддели рацете од облините на згодната водителка.

Инаку, Џан е еден од најпопуларните турски актери и потекнува од Косово и Метохија, што тој самиот го изјави во едно интервју.

„Дедо ми живеел во Приштина, каде што е роден. Никогаш не сум бил таму, не го знам јазикот. Моите родители се родени во Истанбул, исто како мене – изјави тогаш актерот.

Фото: Profimedia/Инстаграм принтскрин/canyaman

Останати вести од Радио Милева