Радио Милева
мускулето тело

Турскиот заводник Џан Јаман објави снимки како вежба во домашен амбиент: Актерот разголен го покажа своето згодно тело (фото)

Турскиот заводник Џан Јаман објави снимки како вежба во домашен амбиент: Актерот разголен го покажа своето згодно тело (фото)

Еден од најпопуларните турски актери Џан Јаман од серијата „Романтичарот“  важи за еден од најзгодните актери во регионот.

Каде и да се појави го привлекува вниманието, посебно на понежниот пол и неговите обожавателки кои брзаат да се фотографираат со турскиот миленик.

Тој е активен на социјалните мрежи, па постојано ги известува следебениците за неговите активности.

Така неодамна тој беше во  Белград, па филмскиот фестивал во Венеција каде ги собра сите погледи, а сега Џан откри како ја одржува својата фигура.

Имено,  тој на својот „Инстаграм“ објави неколку видеа на кои вежба по дома. Актерот е обелечен во шорцеви, а на фановите им покажа како го одржува своето згодно тело.

фото: истаграм/can yaman

https://www.instagram.com/p/CULJ4_fsWa9/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Останати вести од Радио Милева