Радио Милева
секси

Турската актерка која ја паметите како Нихан од „Карасевда“ никогаш пожестока – во ултра кусо фустанче од кое немирните гради ќе испаднат (фото)

Турската актерка која ја паметите како Нихан од „Карасевда“ никогаш пожестока – во ултра кусо фустанче од кое немирните гради ќе испаднат (фото)

Турската актерка Неслихан Атаѓул или попозната како Нихан од „Карасевда“ одамна не сме ја гледале во некоја улога од сериите кои се прикажуваат кај нас, но таа остана како лик кој не се заборава.

Убавата Неслихан е доста активна на Инстаграм, а од последните фотографии ја покажа својата жестока страна, односно актерката провоцираше во ултра кусо свилено сино фустанче кое открива премногу.

За градик немаше простор, па градите излегуваа од страните, додека кусиот крој ги истакна нејзините витки и тенки нозе.

Ова беше изненадуваше од неслихан која досега не сме ја виделе ваква.

фото:Инстаграм принтскрин/Неслихан Атаѓул

Останати вести од Радио Милева