Радио Милева
анастасија на пракса

„Цеца шоу“ овозможи да ѕирнеме во кујната на семејството Ражнатовиќ – префинета и пространа дури и за брканица (видео)

„Цеца шоу“ овозможи да ѕирнеме во кујната на семејството Ражнатовиќ – префинета и пространа дури и за брканица (видео)

Во новата епизода од серијата „Цеца Шоу“ ќе имаме прилика да ја видиме како изгледа Анастасија Ражнатовиќ додека подготвува палачинки со својата братучетка и нејзиниот најдобар пријател.

Имено Ражнатовиќ призна пред камерите дека сака да научи да прави палачинки, со оглед на тоа дека нејзиното момче Немања Гудељ ги обожува.

-Никогаш не со била заинтересирана за во кујната, не ме привлекувало, додека мојата братучетка Хелена од секогаш тоа и било интересно, раскажува Анастасија.

Додека Анастасија имаше прилика да научи да прави палачинки, сите имаа можност да видат како изгледа кујната во вилата на пејачката Цеца која набрзо потоа влета да проба од приготвеното, но запраша дали ќе се отруе од сето тоа.

фото:Принтскрин Јутјуб/Цеца Шоу/Блиц ТВ

Останати вести од Радио Милева