Радио Милева
шок, па возбуда...

„Трудна сум… во петтиот месец сум“: Станија прво шокираше со својата фото објава дека е бремена, а потоа одново се снимаше разголена (ВИДЕО)

„Трудна сум… во петтиот месец сум“: Станија прво шокираше со својата фото објава дека е бремена, а потоа одново се снимаше разголена (ВИДЕО)

Ријалити ѕвездата и старлета Станија Добројевиќ заинтригира многумина со фото-објавата на социјалната мрежа каде најпрвин обзнани дека е трудна и тоа во 5-тиот месец од бременоста.

Имено, Станија на својот Инстаграм профил објави видео на кое се милува по стомакот и на англиски вели:

„Бремена сум, и тоа 5 месеци“, вели Станија во споменатото видео, а потоа се огласи во јавноста и за Република.рс откри што е всушност вистината.

„Не сум бремена, само се прејадов и се шегував“-  порача Станија, која уште претходно направи хаос на социјалните мрежи. најпрвин со разголените снимки како шета по улица, а потоа и откако влезе во една продавница за брендирана гардероба на шопинг со својата пријателка.

Станија ја вклучи камерата на мобилниот и се снимаше пред огледалото буквално од секој агол. Го покажа високиот шлиц до колковите, голи бутови, но и тоа дека не носи градник, па набрекнатите брадавици од возбуда или од климата, само што не го пробија горниот дел од фустанот.

Погледнете како тоа изгледаше, па можеби вашата возбуда ќе биде уште поголема од онаа на старлетата!

Останати вести од Радио Милева