Радио Милева
прописно деколтирана

Тргна снимањето на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“: Со длабоко деколте се појави и најцицлестата дама во жирито, но не е Цеца (ФОТО)

Тргна снимањето на новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“: Со длабоко деколте се појави и најцицлестата дама во жирито, но не е Цеца (ФОТО)

Тргна снимањето на новата сезона на „Ѕвездите на гранд“ па пристигнаа и членовите на жирито на популарното регионално музичко натпреварување.

Меѓу нив блесна и цицлестата пејачка, Вики Миљковиќ. Имено, многу се шпекулираше дали воопшто ќе се снима новата сезона, поради изменетиот распоред, но сега на сите им е јасно дека и оваа година младите музички надежи ќе можат да го претстават својот талент токму во ова шоу.

 

Вики се појави во многу елегантна беж и бела комбинација, откако пејачката облекла долги панталони кои ги споила со сако, а сето тоа го зачинила со мала провокоција огледана во длабокото, предизвикувачко и заводливо деколте.

Јасно е дека многумина се воодушевени од возбудливата глетката, а и самата Вики беше многу возбудена но заради почетокот на новата сезона, па можеше да се види и колку се радуваше на почетокот на снимањето.

Фото: ATA IMAGES

Останати вести од Радио Милева