Радио Милева
го крие, но...

Toj ја бакнува, а таа фотографира: Старлетата Ана Кораќ го покажа партнерот со кој доби син (фото) 

Toj ја бакнува, а таа фотографира: Старлетата Ана Кораќ го покажа партнерот со кој доби син (фото) 

Поранешната задругарка и старлета, Ана Кораќ, неодамна стана мајка, а на социјалните мрежи често споделува фотографии и видеа со својот син.

Таа објавува фотографии и од таткото на своето дете, но ликот му го крие со разни стикери.

За него е познато само дека е богат маж кој добро изгледа, но таа го крие постојано.

Додека коментарите почнаа да се слеваат на социјалните мрежи, стикерот кој таа му го стави на глава откри само малку од неговото лице.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Korać 🥰 (@ana_korac)

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Ана Кораќ

Останати вести од Радио Милева