Радио Милева
наше „дете“...

Теодора Мартиноска – првата Македонка што има своја „OnlyFans“ страница за возрасни на која сега ги продава и своите носени танга гаќички (ФОТО)

Теодора Мартиноска – првата Македонка што има своја „OnlyFans“ страница за возрасни на која сега ги продава и своите носени танга гаќички (ФОТО)

За помалку упатените, OnlyFans е страница за возрасни која најчесто ја користат модели и инфлуенсери, со тоа што на неа објавуваат експлицитна содржина со нивни  голи фотографии. За истите некој да ги види треба да се претплати на нивниот профил, со тоа што ќе плати онолку, колку што одлучил  услугата да чини, самиот сопственик на профилот.

Теодора Мартиноска е првата Македнка што има своја „Онли Фанс“ страница.

Бујната стружанка неодмна ексклузивно за Style.mk раскажа кога и како се решила да биде дел од оваа платформа, како и колку заработува на Onlyfans.

„Имам 20 години, а за OnlyFans дознав кога беше првиот корона карантин. Исто следев странски инфлуенсери кои работеа на оваа страна“ – вели расната стружанка, потенцирајќи дека ова го гледа како сопствен бизнис, а нејзините најблиски ја поддржале во тоа.

„Би можела да кажам дека солидно заработувам, ова е индивидуална работа и не би сакала да зборувам за суми на пари. Со еден збор, солидно“ – вели раскошната инфлуенсерка, која шеговито реплицира како се снаоѓа со негативните коментари:

„Многу лошо цело време ги бришам солзите со долари“!

Деновиве Теодора Мартиноска, стана и уникатна уште по нешто. Имено, таа е првиот и засега единствен македонски модел на платформата „Онли фанс“ која сега нуди и друга услуга. Како што пишува Style.mk од според нив, сигурни извори, Теодора сега ги продава своите веќе носени танга гаќички на своите фанови по вртоглави цени кои стасуваат и до 300 евра по парче.

Веќе е добро познато дека таа е една од најдобрите модели на платформата не само кај нас туку и во светот. Теодора е во најдобрите 1%  креатори во цел свет.

Доколку сакате да ги видите нејзините ексклузивни фотографии или пак можеби сакате да си нарачате носена танга од расната Теодора, кликнете на следниот линк: https://onlyfans.com/tteaa

Цената е по договор!

Она што е гратис, е нејзиниот ТикТок, на кој Теодора исто така е многу активна.

@teodoramartinoska 🌸 #hewantmynumber #fyp #viral #foryoupage #colorcustomizer ♬ MMM MMM (feat. ATL Jacob) – Kali

Кусите видеа од оваа убавица и нејзината телесна раскош: бујната предница и големата овална задница, секогаш ќе ве остават подолго на нејзината ТикТок страница.

@teodoramartinoska #fyp ♬ Drunk in love – Molly

Фото: Инстаграм и ТикТок принтскрин/teodoramartinoskaa/

 

Останати вести од Радио Милева