Радио Милева

„Тоа што ти можеш да го ветиш, никој не може да го исполни“: Саша Поповиќ се појави во „Ѕвездите на Гранд“, па жирито жестоко удри по него

„Тоа што ти можеш да го ветиш, никој не може да го исполни“: Саша Поповиќ се појави во „Ѕвездите на Гранд“, па жирито жестоко удри по него
фото: принтскрин/.прва

Во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ настана вистински хаос и се тоа поради еден кандидат.

Имено, кандидатот Александар Саша Поповиќ од Ниш се претстави пред жирито и публиката, а никој не може да верува дека тоа е неговото вистинско име и презиме, исто како и на директорот на „Гранд“.

Јелена Карлеуша, Вики Миљковиќ и Босанац веднаш почнаа да се шегуваат на сметка на директорот на продукцијата.

фото: принтскрин/.прва

„Саша отсекогаш сакав вака да ти се обратам. Скржавец еден. Немаш стил Саша“ изјави Карлеуша, а веднаш потоа продолжи и Босанац:

„Ти немаш појма. Како успеа да дојдеш до тука Саша Поповиќ. Она што ти можеш да ветиш, никој не може да го исполни. Да го намалиш контактот со пејачките“.

фото: принтскрин/.прва

Меѓутоа, жирито се шегуваше на сметка на директорот на Поповиќ, а кандидатот Поповиќ доби само добра реклама.

Останати вести од Радио Милева