Радио Милева
20 години помлада?!

Тина Ивановиќ направи тотална трансформација: Фотошоп или пластика? (ФОТО)

Тина Ивановиќ направи тотална трансформација: Фотошоп или пластика? (ФОТО)

Пејачката Тина Ивановиќ, сопственичката на познатиот хит „Бунда од нерца“ во последно време можеше ретко да се забележи во јавноста,  а сега откако се појави, малку луѓе би ја препознале.

Имено, пејачката ретко излегуваше во медимите дури и пред пандемијата, а може да се каже дека ужива во семејната идила со сопругот Звездан Анџиќ, што го покажуваат и нејзините објави на социјалната мрежа Инстаграм.

Како и да е, она што го привлече вниманието и на сите прво им падна во очи е трансформацијата на нејзиниот физички изглед, односно врз основа на фотографиите што ги објавува во последно време, може да се види дека Тина сега изгледа сосема поинаку. Пејачката е целосно подмладена и кожата и свети, а и покрај возраста нема брчки и изгледа 20 години помлада!?

Дали на Тина принудната пауза  од пандемијата добро и дојде да се одмори од настапите, или решила да се подмлади кај естстските хирурзи или во прашање е само моќта на неговото величество, Фотошопот, проценете самите!?

Останати вести од Радио Милева