Радио Милева
позгодна од и двојно помлади

Тина Ивановиќ е „секси милфица“: За пејачката летото почна, па се соблече да покаже, колку е бујна, надарена и „сочна“! (ФОТО)

Тина Ивановиќ е „секси милфица“: За пејачката летото почна, па се соблече да покаже, колку е бујна, надарена и „сочна“! (ФОТО)

Пејачката Тина Ивановиќ го запали  Инстаграм кога на својот профил објави неколку провокативни фотографиии во низа.


За неа, летото очигледно веќе започна,  а на затегната фигура, нема кој  не и завидува. И покрај тоа што до сега не ги истакнуваше често  своите облини, Тина Ивановиќ  па затоа многумина се рспаметија кога ги видоа нејзините секси фотографии во бикини во летно издание.


Во таа прилика, таа прво ги покажа бујните гради во огледало, а пото и своите долги нозе. Иако е влезена во петтата деценија, пејачката изгледа беспрекорно, па на оваа „секси милфица“, како што некои ја нарекоа, после овие фотографии ќе и завидуваат и нејзините двојно помлади колешки.

Останати вести од Радио Милева