Радио Милева
Среќна и задоволна

Тијана Дапчевиќ во најсексапилното издание – од згодна, позгодна (фото)

Тијана Дапчевиќ во најсексапилното издание – од згодна, позгодна (фото)

За изгледот на Тијана Дапчевиќ деновиве се почесто се пишува во домашните и српските медиуми, а тоа е така бидејќи таа успеа да ја доведе линијата до посакуванато.

Како што вели Тијана, сега изгледа како на помлади години, форма за која особено со трудеше со посебна исхрана, вежби и разни третмани за убавина, особено такви против стареење.

Тоа што изгледа убаво, треба и да се види, а пак кога самодовербата е на високо ниво, тогаш и рефлексијата во камерите се гледа на дело.

За последната и најнова фотосесија, Тијана е облечена во најсексапилниот стајлинг што на себе може да го има една жена – белата предимензионирана или машка кошула. Во вакво издание Тијана изгледа женствено и секси, а во фокус особено се нејзините долги и витки нозе.

Дека изгледа одлино и порачаа многу од следбениците кои и поласкаа за нејзината топ форма.

фото:Инстаграм принтскрин/тијана дапчевиќ

Останати вести од Радио Милева