Радио Милева
згодна риба

Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси: Македонската пејачка позираше во црвен фустан во кој и ѕирнаа градите (фото)

Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси: Македонската пејачка позираше во црвен фустан во кој и ѕирнаа градите (фото)

Македонската пејачка со белградска адреса на живеење, Тијана Дапчевиќ од почетокот на својата кариера важи за некој кој секогаш има оригинален и поразличен стајлинг од другите.

Таа често знае да инвестира во себе и својот изглед, па сме имале прилика да ја видиме во разни изданија.

Меѓутоа, Дапчевиќ во последно време се повеќе изгледа поубаво и позгодно и често добива комплименти за нејзиниот изглед. За неа годините како да се само бројка, па колку и да е постара, толку е позгодна.

Благодарение на здрав начин на исхрана пејачката успеа да ослабе и да ја доведе својата линија до совршенство поради што и добива само пофални зборови за нејзиниот изглед.

Таа е активна на социјалните мрежи, па често знае да сподели фотографии или видео додека се вози во автомобил, во периодот кога  имаше карантин чести беа и објавите додека готви, објави на кои нешто рекламира, но тука и се објавите на кои позира во разни модни комбианции истакнувајќи ги своите облини, атрибути.

Таква е и нејзината последна објава на „Инстаграм“, на која Дапчевиќ изгледа женствено и сексапилно. Имено, пејачката позираше во црвен фустан со отворен дел кај градите кои ѕиркаат под фустанот. Нејзините горни атрибути ѕирнаа, а Дапчевиќ во вакво издание изгледа секси, провокативно со граници, а на нејзиниот изглед може да и позавидат многу млади колешки.

Нејзината објава за кратко време доби над 4000 лајкови,  а под фотографиите нејзините следбеници,  меѓу кои и нејзините колешки Нина Бадриќ, Калиопи, Ивана Петерс, Милица Тодоровиќ и поласкаа на пејачката.

фото:Nemanja Vojnović/_sky__photography/мартинијан трајановски

 

Останати вести од Радио Милева