Радио Милева
бујна, сочна и порочна...

Тијана – Ајфон роденденскиот подарок – новите силикони ги прошета низ Будва, па ги покажа на плажа (ФОТО)

Тијана – Ајфон роденденскиот подарок – новите силикони ги прошета низ Будва, па ги покажа на плажа (ФОТО)

Популарната старлета Тијана Ајфон неодамна направи операција на градите, а сега одлучи и да ги исонча.

Тијана отпатува во Црна Гора каде уживаше на плажа, не  пропуштајќи ја можноста да ги прошета и покаже своите нови силикони, кои неодамна ги доби како подарок за роденден.

Стоечка, клечечка, лежечка… со секоја нова поза, Ајфонка кај женскиот пол будеше нервоза, додека љубопитните мажи се вртеа по старлетата како сончогледи, не симнувајќи ги од неа „влажните погледи“.

А Тица, онака гордо, безобразно – дрско и смело уште повеќе го споделуваше секој детал од своето секси тело, додека погледите стрела по него, задржувајќи се на омиленото место, во звисност од определбите… Од двете силиконски планини до „долината на желбите“!

Покрај градите, Тијана заврти, се напучи па ја покажа и големата заоблена задница,  ништо помалку атрактивна од силиконска предница.

Старлетата додека се сончаше на песочната плажа немаше кој не ја виде, но никој не собра храброст и смелост за да и пријде!

Фото: Инстаграм принтскрин/ticamaksimovic

 

Останати вести од Радио Милева