Радио Милева
разголена во ќелија

Тијана -„Ајфон“ речиси гола зад затворски решетки: „Старлетата во природна средина“ (ФОТО+ВИДЕО)

Тијана -„Ајфон“ речиси гола зад затворски решетки: „Старлетата во природна средина“ (ФОТО+ВИДЕО)

Тијан Максимовиќ, попозната како Тијана – Ајфон, е една од од најелкспонираните српски старлети. Јавна личност без професија, позната и на периоди мошне популарна, воглавно по своите разголени фотографии и клипови, но и по насловите во медиумите, меѓу кои и оние за нејзино апсење во неколку наврати, заради основано сомнение  за подведување и проституција.

Новите објави на социјалните мрежи на Тијана – Ајфон, одново предизвикаа неверојатно внимание во јавноста!

Старлетата објави фотографии и видео на својот Инстаграм профил каде позира речиси гола зад затворски решетки во минијатурен танга костим за капење.

Нејзините бомбастични силиконски гради доминираат во гро план, заоблената задница со која таа на моменти симулира еротски движења исто така, додека таа мести, свива пучи и позира во затворската ќелија.

Оттаму старлетата напиша кратка и јасна порака:  „Во природно живеалиште“, како опис на шок видеото, кое асоцира на нејзиниот повремен, привремен престој.

И додека Тијана провокативно се местеше во „розовата ќелија“, сето тоа го снимаше камерата.

Како и останатите жешки кадри во кои таа и уште неколку девојки ги споделуваат своите бујни облини со еротски танци и секси сцени.

Иако сетоа ова изгледа како нечија возбудлива секси фантазија, сепак сето се случува на снимање на ново музичко видео.

Во него, покрај изведувачот, расната старлета е главната актерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Maksimovic (@ticamaksimovic)

Фото: Инстаграм принтскрин/ticamaksimovic

Останати вести од Радио Милева