Радио Милева
оди па најди и мана

Тиана Ем во портокалово бикини кое ја истакнува нејзината совршена фигура одново крена температура: „Жена од султана“ не е добра само за во кафеана (ФОТО)

Тиана Ем во портокалово бикини кое ја истакнува нејзината совршена фигура одново крена температура: „Жена од султана“  не е добра само за во кафеана (ФОТО)

„Жена од Султана“ како што е прекарот кој го доби по нејзиниот голем хит  познатата пејачка Тијана Милентијевиќ дефинитивно важи за една од најзгодните и најсекси пејачки.

Тоа го покажала многу пати, но овој пат атрактивната пејачка  кон крајот на летото дополнително ја распламти фантазијата на своите обожаватели. Имено, оваа популарна фолкерка со новите летни пози го оправда статусот на една од најсексапилните не само на српската естрада, туку и во регионот.

Со последните морски кадри каде таа позира во портокалово бикини кое ја истакнува нејзината совршена фигура пејачката одново крена температура… Бујните облини и поднапред и одзади со кои располага Тијана ја права жена со речиси совршена телесна градба, на која тешко дека можеш да и најдеш мана!

Нагласениот сексапил дополнително ја буди возбудата и бранува фантазијата, така што „Жена од султана“ покажа дека не е добра само за во кафеана…

Кој мисли поинаку, нека биде убеден дека е грешка и тоа тешка, зашто подразголеното видео од хотелската соба кое Тијана Ем го споделила најдобро зборува кој е во право, а кој во заблуда.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Milentijevic (@tijanaem.doll)

Фото: Инстаграм/tijanaem.doll

Останати вести од Радио Милева