Радио Милева
„жешки коментари и сочни комплименти“

Теодора покажа дека ја има и среде зима: Џехва во танга бикини крај базенот ќе ви го збогати денот со еротска инспирација за бујна имагинација (ФОТО)

Теодора покажа дека ја има и среде зима: Џехва во танга бикини крај базенот ќе ви го збогати денот со еротска инспирација за бујна имагинација  (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ е една од најпопуларните пејачки, но и најпосетуваните и најлајкувани ѕвезди на социјалните мрежи.

Нејзините објави секојдневно привлекуваат внимание, а овој пат повторно  изненади со нова тура провокативни фотографии.

Таа на својот Инстаграм профил објави серија  фотографии од отворен базен на која носи само црн секси костим за капење кој ги истакнува сите нејзини облини. Одназад, тангата длабоко потоната во големата обла задница, однапред едвај и ги собира градите кои кипат и се преливаат, истакнувајќи ја бујната природна предница.

Коментарите под фотографиите буквално не престануваат, иако е повеќе од јасно е дека Теодора свесно ја скокотка бујната фантазија на машката популација која е нејзина најверна публика. Затоа поддршката од обожавателите и не и недостига, па на моменти можат да се прочитаат најразлични  „жешки коментари и сочни комплименти“.

Фото: Инстаграм принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева