Радио Милева
Провокативни фотографии

Теодора Џехверовиќ „распали“ со жешки фотографии: Задникот во преден план (фото)

Теодора Џехверовиќ „распали“ со жешки фотографии: Задникот во преден план (фото)

Пејачката Теодора Џехверовиќ деновиве го „преплави“ Инстаграм со нејзини жешки фотографии.

Откако за прв пат беше фотографирана топлес на плажа во Хрватска, сега ги полуде сите со извајаниот задник.

Теодора објави неколку провокативни фотографии, па коментарите не престануваат, а  мажите и пишуваа дека „од оваа сцена можеш да добиеш срцев удар “.

Инаку, нејзиното момче Нино Челебиќ на една фотографија и го допира бутот на Џехва за да ја покаже  нејзината тетоважа.

Фото: Принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева