Радио Милева

Теодора Џехверовиќ позираше по долна облека меѓу животни, фановите ја „плукнаа“: „Гола меѓу овци, без стил и смисла“

Теодора Џехверовиќ позираше по долна облека меѓу животни, фановите ја „плукнаа“: „Гола меѓу овци, без стил и смисла“
фото: ата имагес

Популарната пејачка Теодора Џехверовиќ објави сет од неколку фотографии на кои позира во провокативна долна облека, а околу има животни.

Имено, таа позира во долна облека, нашминкана и со високи потпетици. На една објава дури држи и јаре во прегратки.

Овие нејзини неколку фотографии изгледа како „селска сцена“ на филм.

„Мојата омилена, јаре“, напиша пејачката во описот на фотографијата.

Овој потег не им се допадна на нејзините следбеници, па ја нападнаа на социјалните мрежи.

„Носиш танга додека се играш со јаре?“, „Што ти е ова?“, „Што е ова Господе?“, се само некои од коментарите.

Некои од фановите имаа и позитивни коментари на нејзиниот изглед, но преовладуваа негативните.

„Смешно. Гола меѓу овците, без стил и смисла. Ужас“, „Како некоја старлета“, „Го жалам мажот кој те финансира“, продолжија фановите со критики

Останати вести од Радио Милева