Радио Милева
скокотлива порака

Теодора Џехверовиќ одново шокира… оди па скроти ја: „Испрати ми голотоја“ (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ одново шокира… оди па скроти ја: „Испрати ми голотоја“ (ФОТО)

Пејачката и поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга“, Теодора Џехверовиќ е многу популарна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, каде што секој ден го развеселува  животот на своите следбеници, споделувајќи предизвикувачки и провокативни фотографии, со кои редовно ја бранува нивната еротска фантазија.

Таа сега одново крена прашина  на социјалните мрежи,  и тоа откако овој пат направи  интересна фотографија од автомобилот на која иако не е гола, направи вистински хаос, зашто на неа има провокативна порака која повикува на голотија.

 

Имено, на маичката на Теодора стои интересен натпис: „Испрати голи слики“.

„Имам најсилна маичка, хех“, напиша пејачката покрај фото провокацијата, а многумина тоа го сфатија и како отворен повик за „интимна фото размена“ на голи фотографии со неа.

Дали во тој правец ќе се развие приказната, останува да видиме, но едно мора да признаеме за расната Теодора: „Сака да се чепка и каде што не мора“!

А кога сме кај испраќањето голотија… Теодора оддамна тоа го почна. Помалку суптилно или се’ повеќе експлицитно, не е ни битно… Важно е, дали тоа „пали“!?

Фото: Инстаграм принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева