Радио Милева
Од плажа

Теодора Џехверовиќ објави провокативни фотографии кои ја разгореа фантазијата на сите следбеници (фото)

Теодора Џехверовиќ објави провокативни фотографии кои ја разгореа фантазијата на сите следбеници (фото)

Џехверовиќ повторно објави жешки фотографии во бикини и ги запали социјалните мрежи во вистинска смисла на зборот. Таа ужива на црногорското приморје, на Ада Бојана, а од плажа објавила десетина фотографии на кои е во бикини.

Теодора носи црно-бел костим за капење, а на сите фотографии носи и бела ленена кошула. Целиот стајлинг го зачинила со рамни црни римски чевли и очила за сонце, а косата повторно е во форма на африкански плетенки.

Фотографијата на која се гледа неверојатната позадина на пејачката во минијатурно бикини налик на танга, собра најмногу коментари.

Но, не заостана и онаа каде Теодра во бело бикини прави шпага и тоа додека стои на раце.

Додека, фотографиите за само 1 ден добија 115.000 лајкови и стотици коментари.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Теодора Џехверовиќ

Останати вести од Радио Милева