Радио Милева
„џепна бомбетина“...

Теодора Џехверовиќ мами со „жежок поздрав“ од Мајами: Пејачката е на турнеја низ САД, па на плажа на Флорида покажа колку е згодна „риба“ (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ мами со „жежок поздрав“ од Мајами: Пејачката е на турнеја низ САД, па на плажа на Флорида покажа колку е згодна „риба“ (ФОТО)

Популарната пејачка Теодора Џехверовиќ моментално е на турнеја низ Америка, од каде објави „жешки“ фотографии од Мајами.


Овој пат згодната Џехва ги воодушеви своите следбеници со секси фотографии од плажа каде позира во виолетово бикини.

Пејачката  на плажата на Флорида покажа колку е згодна „риба“. „Џепната венера“ објави пет повокативни фотографии во различни пози, која од која попредизвикувачки, со што уште еднаш потврди дека всушност е „џепна бомбетина“.

Извајаното  тело и бујните иблини во бикини ги оставија сите без здив, а комплиментите и коментарите под објавата на оние кои ја следат, не престануваат да се редат.

И воглавно се од типот: „Би сакал да сум покрај тебе“, „Пожешка си од Мајами“, „Бомбетина“… и реално гледано, сите се во право!

 

 

Останати вести од Радио Милева