Радио Милева
танц на асфалтот

Теодора Џехверовиќ и нејзините танчарки полуголи завршија на улица, опкружени од полиција со светла за ротација (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ и нејзините танчарки полуголи завршија на улица, опкружени од полиција со светла за ротација (ФОТО)

Атрактивната и сексапилна пејачка, се’ попопулларната Теодора Џехверовиќ предизвикува вистински  хаос каде и да се појави, како што направи и овој пат со нејзините најнови објави на социјалните мрежи.

Имено, во приказните на  Инстаграм профилот на пејачката се појави видео на кое се гледа полициски автомобил со вклучени светла за ротација, како и полицајци кои ги опколиле разголните танчарки на Теодора, со кои пејачката заврши на улица!?


Полуголите девјки и Џехверовиќ изгледаат збунто, како да не знаат за што станува збор, а покрај видеото што се наоѓа на Инстаграм на Теодора, оставила и свој  коментар: „Секогаш вака завршува“.


Џхверовиќ не објасни зошто полицијата се појавила, дали е во прашање некоја комшиска пријава за вознемирување и нарушување на јавниот ред и мир за време на снимањето на нејзиниот ноќен сет како дел од најновиот видеоспот напејачката.

Иако најверојатно немале причина за апсење, органите на редот со сигурност имале добра причина многу подолго да им трае увидот „на местото на настанот“!

Фото: Инстаграм принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева