Радио Милева
таму најсилно чука?

Теодора Џехверовиќ за Денот на Вљубените во еротски стајлинг покажа дека има срца три: Две таму горе и едно меѓу нозе (ФОТО+ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ за Денот на Вљубените во еротски стајлинг покажа дека има срца три: Две таму горе и едно меѓу нозе (ФОТО+ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ  одново ги вжешти социјалните мрежи, откако најпрвин се фотографираше во секси долна облека, а потоа и се појави во повеќе од провокативно издание на својот вечерен настап за Денот на вљубените.

Имено, сексапилната пејачка најпрвин сподели провокативни фотографии на кои таа позира во еротска долна облека. Најпрвин како секси зајачица во црна свила и тантела, подготвена за љубовна Свети Валентајн прослава.

За да ја разбие монотонијата расната убавица го променила еротскиот аутфит, па останала во бел комплет од секси полутанга гаќички и градник, со љубовни срциња аплицирани како печатени сегменти, како инспирација за размена на емоции при споделување на интимните моменти.

Откако нејзините празнични фотографии осамнаа на социјалните мрежи, раскошната Теодора побрзала уште еднаш да го смени стајлингот, сметајќи дека во промените лежи тајната за Денот на Вљубените.

Овој пат исто така наменски, но за својот настап во еден познат ноќен клуб во српската престолнина, каде со својот провокативен стајлинг го привлече вниманието на сите што дојдоа да ја видат и слушаат Теодора. 

Црвени, тесно припиени панталони од латекс и торзо кое би било топлес, да не на него градникот од две црвени срциња од истиот материјал.

И горе и долу, зашто она третото срце, пејачката го „монтирала“ малку подолу, во пределот на подножјето на меѓуножјето.

Белким срцето таму најсилно чука? Велат, најчесто, по копнеж за тоа место!

Фото: Инстаграм принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева