Радио Милева
гола на месечина

Теодора Џехверовиќ во „еротска ноќна прошека“ само по секси долна облека: Штом еднаш вака разголена ја видите, пејачката уште долго нема да ви излезе од мислите (ФОТО+ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ во „еротска ноќна прошека“ само по секси долна облека: Штом еднаш вака разголена ја видите,  пејачката уште долго нема да ви излезе од мислите (ФОТО+ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ е неретко мета на критики на поедини душегрижници поради предизвикувачкиот и секси стајлинг кој го носи на нејзините настапи.

Таа инаку е позната како личност која сака да експериментира со својата гардероба, но секогаш знае да го извади најдоброто од себе.

Така беше и овој пат, кога позираше во секси долна облека на улица, потег со кој некого збуни, некои ги возбуди.

Имено, Теодора Џехверовиќ ги вжешти социјалните мрежи, откако среде ноќ на високи потпетици гола се прошета во секси долна облека од провидна црна тантела.

Всушност атрактивната пејачка направи фотосесија и кусо видео во кое  под  кожениот мантил со стил го сподели сиот свој сексапил.

Со раскопчан мантил под кој носи само градник и гаќички, пејачката е повеќе од секси во секоја нова поза, без оглед дали е потпрепена на оградата од мостот или легната на скалите со високо крената нога… Џехва ќе ве „запали“ повеќе од било кога.

По ваквата „еротска ноќна прошетка“ некои пејачката ја споредија со Мадона, други пак со Ирина Шајк,  ама како и да е Џехва покажа дека е толку згодна, атрактивна и провокативна, што не можете ни да замислите.

Штом еднаш вака разголена ја видите, уште долго нема да ви излезе од мислите.

Фото: Инстаграм принтскрин/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева