Радио Милева
жив срам

Немирна предница: На Теодора Џехверовиќ додека играла и пеела и испаднале силиконските уметоци од градите среде бина

Немирна предница: На Теодора Џехверовиќ додека играла и пеела и испаднале силиконските уметоци од градите среде бина

Популарната млада музичка sвезда Теодора Џехверовиќ одговораше на прашањата на своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, па реши да открие кој е нејзиниот најголем доживена срам во кариерата и ги  шокираше фановите.

„Кажи ни една смешна ситуација од настапите“ – ја праша обожавателка, а таа откри што се случило со неа:

 

„Дали навистина сакаш да го слушнеш ова? Пред да  направам естетски корекции, имав некои самолепливи “уметоци“, некои потполнки кои ги ставав во градите. Почнав да пејам и играм на сцена и толку многу се занесов што силиконот се измести и уметоците ми падна од градите  пред сите среде бината“ – напиша Џехверовиќ.

Останати вести од Радио Милева