журка

Пронајдени се 20 резултати на тема „журка“
Радио Милева

Словенечката старлета е „секси ракета“: Кога Дениз Дејм ќе заниша со колкови, на колена паѓаат и „машките богови“ (ВИДЕО)

Учесниците во најгледаното ријалити шоу во регионот „Задруга“ секогаш блескаат кога се одржува забава во Белата куќа и даваат се’...
Мегафон

Додека коронавирусот се заканува половина Македонија да ја зарази, струмички „Аватар“ си „гази“: За „ортаците на власта“ законот не важи! (ВИДЕО)

Додека земјава брои рекорни троцифрени бројки на заразени и зголемена бројка на починати од коронавирусот кој се заканува половина...
Ништо лично

Народот и сам по улица ќе шета со маска на лицето, а кај поединци, „журката гази најјако“: Знаете ли каде терате? (ФОТО)

Состојбата со Ковид-19 станува се полоша. На дневно ниво се зголемува бројот на заболени,  стануваме рекордери во регионот, а и на ТОП...
Радио Милева

Ирена Вељовска ужива на море во Албанија како да е жена на султанот: Секси чочек, мини стриптиз, па сосе алишта во базенот (ФОТО)

Македонската фолкерка Ирена Вељовска ништо не може да ја спречи да го живее животот… И тоа по свое. Ниту здравствените опасности...
Радио Милева

Синот на Брена и ќерката на Цеца го минаа викендот заедно: Виктор и Анастасија на заедничка журка на која (се) испија 28 шишиња вино!

Виктор Живојиновиќ и Анастасија Ражнатовиќ викендот го поминле заедно во Нови Сад! Синот на Брена и ќерката на Цеца направиле забава...
Радио Милева

Милијана е ненаситна: Неверната сопруга заврши со љубовникот во машкиот тоалет, па му пружи незаборaвно задоволство!

Милијана Божиќ никако да ги смири страстите. На младата сопруга – мераклика возрасни толку многу и вријат хормоните што дури и за...
Радио Милева

Вакво нешто никогаш не сте виделе: Журка на израелски милијардер на Миконос од 5 милиони евра! (видео)

Израелскиот милијардер и претседател на шпанскиот фудбалски клуб Атлетико Мадрид, 64 годинишниот Идан Офер, направи една од најспектакуларните...
Радио Милева

Емилија Розман даруваше крв за 26 јули, па побара соседите да ја „поздрават и почестат“ со „Литар крв“… во песна! (ФОТО)

Македонската манекенка, мисица и топ модел Емилија Розман покажа на дело не само дека е убава туку и хумана. Имено, таа постапките на...
Радио Милева

(ФОТО) Домашна женска караоке журка: Тамара Тодевска снима, а Катарина Ивановска во мини глуми секси Северина!

Денот на жената, 8-ми март, беше само повод плус за двете другарки и новопечени мајки, пејачката Тамара Тодевска и манекенката Катарина...