зорја пајиќ

Пронајдени се 5 резултати на тема „зорја пајиќ“
Промотер

Македонската „Ѕвезда на Гранд“, Марија Груевска „гори целата“ од љубов, страст и возбуда во – „Горим сва“ (ВИДЕО)

Марија Груевска  уште при нејзиното учество во „Ѕвездите на Гранд“, со своите шокантно-екстравагантни стајлинзи и чудни изведби ја...
Радио Милева

Животната приказна Зорја Пајиќ, учесничката во „Ѕвездите на Гранд“: Пеела на улица, ја напаѓале мажи, но сега за неа тоа е минато

Само што се појави во „Ѕвездите на Гранд“, натпреварувачката Зорја Пајиќ го шокираше жирито со своето пеење. Нејзината животна приказна...