зорица марковиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „зорица марковиќ“
Радио Милева

Зорица Марковиќ „распали“ по српските ријалити ѕвезди: „Сите нив јас би ги згазила… цела Задруга“ (ФОТО)

Зорица Марковиќ и е позната на јавноста по својот остар јазик, па така и овој пат не успеа да се воздржи да не искоментира. Имено, пејачката...
Радио Милева

Зорица Марковиќ откри како сопругот ја изневерувал: „Јас со свекрвата вадам компир на нива, а тој да ти има ‘односи’ со келнерката!“

Пејачката Зорица Марковиќ се омажила млада, на 17-годишна возраст, а како што рече, тогашниот сопруг ја изневерил, во што неколку пати...
Радио Милева

Зорица Марковиќ ја исплука Ана Николиќ па предизвика хаос на српската естрада: „Таа толку се изобличи, што не знаеш дали е Ана или Стоја“!!

Зорица Марковиќ е позната како некој кој нема „влакна на јазикот“, па затоа е и вистинскиот избор како модно жири во шоу-биз шоуто „Гламур“....