зорана павиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „зорана павиќ“
Радио Милева

Овие две познати дами се во роднинска врска со Драган Бјелогрлиќ: Едната е пејачка, а другата е актерка (фото)

Актерот Драган Бјелогрлиќ и е добро познат на Балканот. Во својата богата кариера одигра многубројни улоги, како на филм, така и во серии,...
Радио Милева

Ја паметите ли српската пејачка која ги победи ракот и инфарктот, стана ТВ водителка и денес живее сосема поинаку? (ФОТО)

Зорана Павиќ редеше хитови и беше многу активна на музичката сцена во деведесеттите години, но откако  одлучи во медиумите да се појавува...