зоран заев

Пронајдени се 5 резултати на тема „зоран заев“
Радио Милева

Зоран Заев на свадба: Бившата македонска ракометарка Ива Стојковска „рипна во тавче“, премиерот меѓу гостите (ФОТО)

Поранешната македонска ракометарка Ива Стојковска, во саботата, 1409.2019 г.  се омажи за струмичанецот Даниел Пројковски со кого беше...
Радио Милева

Додека Заев со музика го пушташе новиот автопат, неговата кумашинка Љупка Митрова и без трубачи го блокираше патот за Валандово! (ФОТО)

Додека владеачката елита на СДС на чело со премиерот Заев китејќи се со туѓите перја со блех музика го пушташе новиот автопат Демир...